Atgal

10 dalykų, dėl kurių vyrai paslapčia žavisi savo žmonomis

Sindi Makmenamin yra tarptautiniu mastu žinoma pranešėja ir 15 knygų autorė, įskaitant „When Women Walk Alone“ (parduota daugiau nei 120 000 kopijų), „When Couples Walk Together,“ kurią ji parašė kartu su savo vyru Hju, bei „When a Woman Inspires Her Husband,“ pagal kurią parašytas šis straipsnis. Sindi ir jos vyras yra susituokę 27 metus ir yra užauginę dukrą. Daugiau apie jos dvasingumą, knygas ar kitus nemokamus būdus, kaip sustiprinti savo siela, santuoką, ar tėvystę apsilankykite jos internetinėje svetainėje - www.StrengthForTheSoul.com.

Tu turi tam tikras savybes, kurioms tavo vyras negali atsispirti. Jis tikriausiai nesigirs jomis savo draugams. Jis taip pat nesiruošia paskelbti jausmingo įrašo apie tai socialiniame tinkle „Facebook“. Tiesą sakant, dauguma vyrų yra linkę šį sąrašą laikyti paslaptyje. Šiuos dalykus nėra vien sunku pripažinti, sunku yra ir jų paprašyti. Todėl pamaniau, kad tu turėtum tai žinoti.

Tuo metu, kai rašiau knygą „Kai moteris įkvepia savo vyrą“ (When a Woman Inspires Her Husband), paprašiau vyrų, gyvenančių santuokoje nuo 10 iki 60 metų, papasakoti man apie jų žmonų savybes, kuriomis jie labiausiai žavisi, tačiau nedrįsta apie tai šnekėti. Visų vyrų atsakymai buvo beveik vienodi. Tad, jei atpažinsi save šiuose pasakojimuose, apsvarstyk tai savo širdyje ir akcentuok tai jo gyvenime. Tik neišsiduok, kad apie tai žinai.

1. Tu palaikai jį

Vienas patraukliausių (ir mieliausių) dalykų tavo vyrui yra tas, kad kažkada jautei (tikiuosi vis dar jauti) trauką jam. Vyras nori būti šalia moters, kuri priverčia jį jaustis nugalėtoju.

Kai žmona savo vyrui sako, kad juo didžiuojasi, kad jo sunkus darbas atsiperka, kad jo šeima jį brangina ir tai, kad nėra kito tokio, kaip jis, parodo jam, kad jis susitvarko su savo pareigomis ne tik kaip vyras, bet ir kaip sutuoktinis. Leisk jam žinoti, kad jis vis dar yra patrauklus, kad jis vis dar gali priversti tavo širdį spurdėti, jis yra geras aprūpintojas, jam puikiai sekasi tai, ką daro ­– tinka bet kas už, ką galėtum pasakyti jam komplimentą. Tik būk nuoširdi. Moteris, kuri čiulba jam pagyrimo žodžius yra ta, paskui kurią jis seks tam, kad išgirstų daugiau!

2. Tu esi paslaptis

Vyrai mėgsta iššūkius, jie tik nenori, kad viskas būtų per daug sudėtinga. Vienas vyras man pasakė: „Vienas iš dalykų, kuris mane traukia labiausiai, yra tas, kad mano žmona yra neišsprendžiama intriga – aš negaliu nuspėti, kaip ji jausis ar reaguos todėl, kad tai priklauso nuo to, ką ji tuo metu išgyvena ir jaučia įvairiose savo gyvenimo srityse ir santykiuose. Tai priverčia mane svarstyti kaip galėčiau būti tinkamu vyru, kad patenkinčiau bent dalį jos emocinių lūkesčių. Šis nenuspėjamumas, kuris kartais yra labai sudėtingas, iš tikrųjų, meta man iššūkį giliausiame santykių lygyje siekti jos, kaip meilės objekto.“

Kai tampi paslaptimi savo vyrui, atsiranda dalykų, kuriuos jis vis dar nori sužinoti, dalykų, kuriuos jis norėtų, kad atskleistum, paslapčių tavo sieloje, kurias jis bandys sužinoti. Būk jam tarsi lobių skrynia, kupina paslapčių, kurią jis trokštų atrakinti.

3. Tu turi ryšį su Dievu

Maja Andželu (Maya Angelou) kartą pasakė: „Moters širdis turėtų būti taip pasinėrusi į Dievą, kad jos vyras pirmiausia turėtų ieškoti jo, kad atrastų ją.“ Esu sutikusi vyrų, kurie žavisi savo žmonų santykiais su Dievu. Kartais jie net galvoja ar patys galėtų šitaip suartėti su juo. Jį domina tavo sugebėjimas kurti santykius, atiduoti jiems visą savo širdį ir žvelgti giliau. Jeigu gyveni nuoširdų ir pamaldų gyvenimą su Dievu ir esi valdoma Jo Dvasios – tavo gyvenimas duos Jo Dvasios vaisių: meilę, džiaugsmą, ramybę, kantrybę, malonumą, gerumą, ištikimybę, romumą ir susivaldymą (Laiškas Galatams 5:22-23). Kuris vyras nenorėtų siekti moters, kuri yra išties linksma, rami, kantri, maloni, gera, ištikima, švelni ir (šį bruožą vyrai mėgsta labiausiai) susivaldanti!

4. Tavo spinduliavimas pasitikėjimu

Kas yra pernelyg dramatiškos moters priešingybė? Savimi pasitikinti moteris, kuri žino, kas ji tokia ir ko ji siekia. Gali būti, jog kažkada tavo vyras tavyje įžvelgė pasitikėjimą, kuris jį ir patraukė. Taigi, nepaisant to, kaip tu jautiesi dėl savo svorio, kūno formų, didelių kelių, mažos krūtinės, celiulito, išsiplėtusių venų, ar dar dėl ko nors – pamiršk tai! Jis apie tai jau pamiršo. Iš tikrųjų, jis nepastebi tavo kūno trūkumų, kurie tau atrodo tokie akivaizdūs. Jis nė iš tolo neanalizuoja ir nekritikuoja tavo kūno tiek, kiek tu pati. Tiesą sakant, vyrų akys yra atlaidžios ir „aklos“ kalbant apie tavo fizinius (dažniausiai per daug išpūstus) trūkumus. Kai išreiški pasitikėjimą savo kalboje, eisenoje, kūne, savo manierose ir savo santykiuose su juo, jis mano, kad esi patraukli.

5. Tavo iniciatyva

Mane nustebino, kad tiek daug vyrų papasakojo, jog jų žmonos buvo pirmosios, kurios iniciavo santykius. Tuomet, po kiek laiko, jos staiga tikisi, kad jų vyrai perims iniciatyvą. Vyrai iš prigimties turi atstūmimo baimę, kuri dažnai tęsiasi net ir po vedybų. Taigi, žmonos iniciatyva net ir po vedybų priverčia vyrą jaustis mylimu, siekiamu ir pasitikinčiu. Inicijuok apsikabinimą. Inicijuok nugaros masažą. Inicijuok pasimylėjimą. Gali būti, kad jis supranta, jog kartais jam vis dar reikalingas pastūmėjimas.

6. Tavo sugebėjimas flirtuoti

Pameni ką sakiau apie vyrų baimę būti atstumtiems? Jam patinka, kad tu pasitiki savimi ir imiesi iniciatyvos su juo flirtuoti, net jei jis ir pamiršo kaip tai daryti. Flirtavimas tai nėra kalbėjimasis apie tai, ką turite nuveikti namuose. Tai labiau priminimas jam kažko, kas tave žavi, arba pasakymas, kad jam kažkas puikiai sekasi (taip mes grįžtame prie to, kaip jam patinka tai, kad jūs jį palaikote). Tai panašu į buvimą palaikymo komandos šokėjų kapitone ir įsivaizdavimą, kad jis yra futbolo žvaigždė. Vyrai mėgsta, kai jų savimeilė yra paglostoma, ypač kai tai padaro jų žmonos, tačiau labai retais atvejais jie patys tai pripažįsta.

7. Tavo pozityvus požiūris

Tavo vyras mėgsta pozityvų požiūrį. Tačiau jis tikriausiai nebus linkęs papriekaištauti tau, kai būsi negatyvi. Denas sako, kad patraukliausias dalykas jo žmonoje Debėje yra tas, kad „jos nuotaika ir elgesys beveik visuomet yra malonus ir pozityvus. Visada galiu būti tikras, kad iš jos sulauksiu šypsenos ar malonių žodžių. Aš niekuomet nesijaudinu dėl to, kokia yra jos nuotaika“. Kitas vyras sakė: „Mano žmona yra labai miela, maloni ir švelni kitiems žmonėms. Ji visuomet turi malonų atsakymą ir niekada apie kitus nekalba negatyviai. Ji yra švelni ir beveik niekada neįžeidžia kitų žmonių savo žodžiais ar veiksmais.“ Būti su pozityviais žmonėmis yra labai malonu. Jei esi maloni, jis norės būti su tavimi.

8. Tavo partnerystė

Nors tavo vyras ir turi savų pomėgių ir jam tikrai reikalingas vyriškai praleistas laikas, tačiau jam taip pat patinka, kai jo žmona karts nuo karto prisijungia prie jo pomėgių. Mano draugė Mišelė pastebėjo, kad savo vyrui tapo įdomesnė ir labiau siekiama, kai „prisijaukino“ jo pomėgį sportuoti. „Savo vyrui skųsdavausi, kad esu pavargusi, kad nuobodžiauju, bet neturiu laiko mankštintis. Jis man pasakė, kad vaikai nuolat užims visą mano laiką ir, kad tik aš pati galiu nuspręsti skirti laiko ir sportui. Aš pradėjau jo klausyti. Aš skyriau laiko treniruotėms. Aš priverčiau vaikus važinėtis dviračiais, o pati pradėjau bėgioti. Dabar, po kiek laiko, aš nebesu priekabi, pavargusi, sena žmona. Dabar aš esu „nauja“ žmona, turiu gražesnį kūną ir galiu šnekėti apie daug įdomesnius dalykus. Mes šnekame apie treniruotes, mitybą, kartais net sportuojame kartu. Tai tikrai įžiebė naują aistrą mūsų santuokoje. Savo vyro tikrai nepasivysiu, bet jis mane myli už tai, kad aš stengiuosi ir tai padaro mūsų gyvenimus įdomesniais.“

9. Tavo patikimumas

Pasaulyje, kuriame viena iš dviejų santuokų baigiasi skyrybomis, tavo patikimumas, tvirtybė ir atsidavimas vyrui yra tai, ką jis vertina daug labiau, nei galėtum įsivaizduoti. Vienas vyras man papasakojo: „Mano žmona yra atsidavusi man. Ji niekada nė nepagalvojo, kad yra problema, kurios mes kartu negalėtume išspręsti. Tai yra labai patrauklu. Man to ir reikia. Tai yra vienas iš dalykų, dėl kurių ją myliu.“

10. Tavo skirtumai

Yra sakoma, kad moteris išteka tam, kad pakeistų savo vyrą, o vyras veda moterį tikėdamasis, kad ji niekuomet nepasikeis. Tai tiesa. Paskutinis dalykas, kurio vyras norėtų yra tas, kad jo žmona pasikeistų. Jis mėgsta tai, kad tu esi kitokia nei jis ir tai, kad sukuri puikią pusiausvyrą.

Stivas, vedęs jau 10 metų, padarė išvadą, kurią aš girdžiu iš daugumos vyrų, kurie kalba apie savo žmonas. Jis pasakė: „Man yra patrauklu tai, kad ji yra kitokia.“

„Visos savybės dėl kurių mano žmona man yra patraukli, kyla iš vieno dalyko – jos sugebėjimo daryti tai, ko nesugebu aš, – sako Styvas, – aš pasikliauju ja, kad išmokytų mane būti geresniu žmogumi bėgant laikui. Aš geriau suprantu, kuriose srityse esu beviltiškas ir kada man reikia jos pagalbos. Taigi, jos sugebėjimas pirkti daiktus kitiems žmonėms, prisiminti gimtadienius, gaminti, apsirengti pačiai ir aprengti mane, paversti namą mūsų namais, sušvelninti situacijas, kai pasakau ką nors ne taip, susipažinti su žmonėmis vakarėliuose, palaikyti ryšį su draugais – tai tokie praktiniai dalykai, kuriuos ji sugeba, o aš ne.“

Vienas iš dalykų, padarančių tave išties patrauklia ir gundančia tavo vyrui yra moteriškas pasitikėjimas savimi, buvimas unikalia ir išskirtine.

Pagalba Tavo santykiams:

Santuokinės konsultacijos, priešsantuokinės konsultacijos, santykių atnaujinimo užsiėmimai, seminarai, asmeninė pagalba.

www.tavoseimai.lt

Biblijos studijų kursas internetu.

"Laiminga šeima"

Komentarai

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!