Atgal

Naujausias kursas skirtas jūsų santykiams

Jūsų teismui, dėmesiui bei naudojimui pristatome naujausią mokymo internetu kursą skirtą santuokos bei santykių atnaujinimui - "Laiminga šeima".

Neseniai atliktas išsamus tyrimas atskleidė, kad 86% sutuoktinių, kurie 8-jo dešimtmečio pabaigoje teigė esą labai nelaimingi, po kurio laiko tvirtino priešingai - savo santuoką įvertino kaip "labai gerą" ar "gerą". Tai veda prie išvados, kad kartais porai tereikia nedidelės pagalbos, kad išspręsti savo santykių problemas. Neskubėkite laidoti savo santykių! Reikalas tas, kad visos santuokos išgyvena „gerų“ ir „blogų“ periodų.

Nesvarbu, ar kaip tik šiuo metu išgyvenate santykių krizę, ar norite užbėgti galimiems negerumams už akių. "Subalansuotas" santuokoje jau gyvenančioms poroms ir poroms besiruošiančioms šiam svarbiam žingsniui, tačiau tiks ir vienišiams, beieškantiems savo vienintelio/ės, ar geriems jų draugams. Kurie norėtų žinoti, kaip, atejus laikui, galima padėti sulipdyti griūvančius santykius.

Šis kursas puikiai tiks kaip pagalbinė priemonė konsultantams bei sielovadininkams, vedantiems priešsantuokines bei santuokos atnaujinimo konsultacijas. Baigę šį kursą gausite tai patvirtinantį sertifikatą.

Pradėk studijas jau dabar

Komentarai

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!