Atgal

"Biblijos laiko juosta" - įdomus ir naudingas įrankis

Jei skaitote Bibliją, ir jaučiate, kad visi aprašyti įvykiai bei istorijos jums veliasi į vieną didelį kamuolį. Sunkiai pavyksta prisiminti kas kada vyko ir kas su kuo susiję. Jei jums sunku prisiminti datas ar konkrečių įvykių detales, - ši "laiko juosta" jums labai patiks.

Naudodamiesi ja ne tik sudėliosite visą Biblijos istoriją chronologine tvarka, bet turėsite galimybe su ja usipažinti vizualiai. Skirtingos epochos bei Biblijoje paminėtų įvikių istorinės datos čia pateiktos aiškiai, suprantamai ir lengvai randamos.

Paspaudę ant konkretaus įvikio ar personažo šioje "laiko juostoje", jūs atvesite papildomą langą su detalia informacija bei susijusiais Biblijos tekstais.

Tai puikus įrankis ir tiems, kam patinka tyrinėti Biblijos pranašystes. Šioje laiko juostoje pranašystėse išpranašauti įvikiai sudėlioti taip, kad aiškiai matyti, kurie jų jau išsipildė ir kada, kurie jų pildosi šiomis dienomis, o kurie dar yra mums nežinoma ateitis.

Naršydami šią laiko juostą, tikiu, smagiai praleisite tikrai ne vieną valandą. Pamėginkite ir pasidalinkite savo įspūdžiais komentaruose.

www.biblehistory.com

Komentarai

Rašyti komentarą

  • K.,

    SUPERinis daikčiukas!

Jūsų komentaras