Atgal

Trečias vakaras. Mindaugo komentaras

Jau baigėsi trečia Biblijos pranašysčių seminaro 'Paslaptys. Karaliai. Pranašai' diena. Anksčiau organizavau ir vedžiau ne vieną seminarą. Tačiau šis yra kitoks. Gal dėl to sunku vertinti savo dabartinę būseną. Visos tos video kameros, kažkur po visą pasaulį išsibarstę seminaro klausytojai, sms ir internetu ateinantys klausimai iš žmonių, kurių gyvenime neesi matęs sukuria tokį lyg ir nesvarumo jausmą. Viliesi, kad tai, kas tau svarbu, kažkokiu būdu ras kelią į žmonių širdis.
Ačiū Dievui, viskas eina sklandžiai. Kompiuteriai ir internetinis ryšys nepaveda, nors labiausiai buvo baimintasi, kad techninė semiaro dalis bus pažeidžiamiausia. Žmonos vis dar supratingos ir kantriai laukia, kada jų vyrai grįš namo (čia aš apie savo žmoną paliktą Vilniuje ir apie Manto, mūsų pagrindinio 'techninio' žmogaus, žmoną Klaipėdoje). O seminaras dar tik įsibėgėja. Kuo toliau, tuo pranašo Danieliaus knyga darysis įdomesnė, nes žingsnis po žingsnio artėjame prie pagrindinių šios knygos pranašysčių, kurios atskleidžia tikrą istorijos tėkmę. Aš manau, kad žengiant tolyn, vis mažiau liks abejingų šiai knygai ir joje užrašytoms pranašystėms.
Laikas baigti šią dieną ir eiti ilsėtis. Gera žinoti, kad Dievo rankose yra visa kas vyksta žemėje.

Mindaugas

Komentarai

Rašyti komentarą

 • JŪRATĖ SEREIKIENĖ,

  ačiū už šitą nuostabų bendravimą.
  ar galiu ir paštu gauti kursą?

  nuoširdžiai Jūratė iš Druskininkų

  • Mantas Kučinskas,

   Labas Jūrate, kokio konkrečiai kurso paštu jūs pageidautumėte?

 • Jūratė,

  Dėkui - įdomu, nuoširdu, informatyvu. Linkiu sėkmės, stiprybės, Dievo palaimos

 • Urtė,

  Tai, ką darote, yra nuostabu! Dėkui už ekumeniškumo dvasios išlaikymą (nežinau, tai darote sąmoningai, ar ne, bet ji yra ir labai džiugina). Dievo palaimos, kartu keliaujantiems per pranašo Danieliaus knygą!

 • Antanas,

  Šaunuoliai, taip ir toliau. Gal tik reikėtų kalbant mažiau judėti ,nes nuo judesių nukenčia vaizdo kokybė. Su pagarba, Antanas, Šiauliai.

Jūsų komentaras