Atgal

Trečiadienio vakaras. Mindaugas

Prieš imantis kokio nors projekto pabaiga atrodo tokia tolima ir nereali. Baigiantis projektui - nesitiki, kad taip greitai viskas prėjo. Manau, kad taip nutinka visada. Bent jau taip jaučiuosi dabar. Liko paskutinis vakaras. Buvo tiek ilgai ruoštasi, o dabar jau beveik viskas praeityje.
Šis projektas buvo naudingas savo nauja patirtimi, nes to anksčiau dar niekada nebuvo tekę daryti. Jaučiuosi lyg nušovęs du zuikius vienu šūviu, nes su Giedrium ruošėmės kartu, tačiau žvelgėme iš skirtingų perspektyvų. Jis - gilinosi į tekstą Danieliaus knygos ir jį supantį kultūrinį kontekstą, aš - domėjausi pranašo Danieliaus knygos žinia visos Biblijos kontekste ir ieškojau praktinio pritaikymo šiandien.
Baigiantis šiam savotiškam maratonui jaučuosi paaugęs. Dar geriau suprantu Dievo veiksmus žmonijos istorijoje ir tvirčiau jaučuosi savo pasirinkimuose. Norisi tikėtis, kad seminaro klausytojai jaučiasi taip pat. Gaila, kad dauguma seminaro klausytojų yra 'pažįstami' tik iš elektronio pašto adreso ar telefono numerio. Kai kurių žinome vardus. Tikiuosi, kad šio seminaro metu susikirtę mūsų keliai dar ne kartą ir vėl persipins.

Mindaugas

Komentarai

Rašyti komentarą

  • Petras,

    Per tiek laiko, mazai komentaru ! Reiskia cia ne labai idomios kalbos. Kaip pasaliniui, ne adventistui, nieko naujo nebuvo pasakyta.

Jūsų komentaras