Atrask krikščionybę - Įžanga

Sveikiname pradėjus "Pažink krikščionybę" Biblijos studijų kursą. Tai puikus įžanginis, "alfa" Biblijos kursas. Šį kursą sudaro 7 interaktyvios, Morkaus evangelijos tekstu paremtos pamokos.

Tavo užduotis bus paprasta: skaityti pateiktas Biblijos ištraukas ir atsakyti i keleta paprastų klausimų. Reikalingą pilną Biblijos tekstą galėsite rasti pagal Biblijos tekstų nuorodas šioje pamokoje, tiesiog paspausdami ant jų (arba savo Biblijoje, jei ją turi). Pabandyk praktiškai:

Tai aktyvi Biblijos teksto nuoroda (paspaudus ant jos, ji išsiskleis). Pabandyk:

Jono 3,16 "Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris jį tiki, nepražūtų, bet turėtų amžinąjį gyvenimą."

Taip pat, pamokose reikės pažymėti arba įrašyti reikiamus atsakymus uždaro tipo klausimuose.

Arba įrašyti atsakymą į klausimą į tam skirtą laukelį. Pavyzdžiui:

Koks tavo vardas?

Šioje temoje klausimų nebus daug :)

Na ir žinoma, kiekvienoje pamokoje tikėsimės jūsų nuomonės, kurią taip pat galėsite įrašyti į tam skirtą laukelį.


Jei atistiktų taip, kad dėl kokių nors priežasčių turite nutraukti pamokos tyrinėjimą jos neužbaigę - ne bėda. Išsaugokite savo darbą, o vėliau grįžę pratęsite. Spauskite oranžinį mygtuką esantį puslapio apačioje - "Tik išsaugoti atsakymus":


​Pamokos tyrinėjimo metu jums gali kilti klausimų ar neaiškumų. Jums padės temos konsultantas. Jūs galite jam parašyti naudodamiesi susirašinėjimo galimybe.

Prie kiekvienos pastraipos dešinėje paraštėje ieškokite pilko "balionėlio":

Paspaude ant jo, galėsite parašyti savo klausimą ar komentarą temos konsultantui. Kai gausite atsakymą, jums bus išsiųstas pranešimas elektroniniu paštu. O apsilankius pamokoje, apie neperskaitytas žinutes praneš "žybsinti" žinučių ikonėlė. Tai puiki galimybė diskusijoms! Tokiu būdu jūsų pamokos pasidarys dar įdomesnės ir turiningesnės.


Tai ir viskas. Gero tyrinėjimo :) O dabar, kaip ir tuomet, kai baigsite pamoką ir atlikstite visas užduotis, viską patvirtinkite spausdami raudoną mygtuką "Išsaugoti ir pateikti atsakymus", (Sekanti pamoka "atsirakins" automatiškai):