Neįtikėtini Biblijos faktai - Įžanga

Sveikiname pradėjus "Neįtikėtini Biblijos faktai" Biblijos studijų kursą. Tai puikus įžanginis, pažintinis Biblijos kursas, kurį pabaigus jums bus įteiktas tai liudijantis sertifikatas. Šį kursą sudaro 24 interaktyvios, Biblijos tekstu paremtos pamokos, sukurtos taip, kad paliestų pačias svarbiausias ir aktualiausias Biblijos temas.Šio kurso eigoje esame paruošę keletą siurprizų - priklausomai nuo to, kaip aktyviai studijuosi ir gilinsiesi į šiame kurse pateiktą medžiagą, konsultantas gali nuspręsti tave apdovanoti tikrai vertingomis dovanomis. Štai į ką jis atsižvelgs vertindamas:

 • Tavo studijų intensyvumas. Kuo greičiau atliksi pamokų užduotis tuo geriau. Tavo pastangos neliks neatlygintos.
 • Klausimai, kuriuos užduosi konsultantui. Tavo susidomėjimas ir gilinimąsis, atsakymų į kylančius klausimus paieškos neliks bevaisės. Juk kas ieško, tas randa. Na, o mes už tai dar ir apdovanosime.
 • Įdomios įžvalgos, pastebėjimai ir liudijimai. Pasidalink tuo, ką manai apie savo atradimus. Juk mes taip pat esame žingeidūs. Skolingi neliksime.
 • Kartais tiesiog šiaip sau. Juk reikia tiesiog gerų dienu ir dovanų be priežasties.

Svarbu: įsitikink, kad asmeniniame profilyje tavo pašto adresas įvestas teisingai: dovanos siunčiamos paštu arba per kurjerius.


  Jūsų užduotis bus paprasta: į tam skirtus laukelius įrašyti praleistus Biblijos teksto žodžius. Reikalingą pilną Biblijos tekstą galėsite rasti pagal Biblijos tekstų nuorodas šioje pamokoje, tiesiog paspausdami ant jų (arba savo Biblijoje, jei ją turi). Pabandyk praktiškai:

  Tai aktyvi Biblijos teksto nuoroda (paspaudus ant jos, ji išsiskleis). Pabandyk:

  Jono 3,16 "Dievas taip pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų, kad kiekvienas, kuris jį tiki, , bet turėtų amžinąjį gyvenimą."

  Trūkstami žodžiai, kuriuos reikia įrašyti yra "pamilo" ir "nepražūtų".

  Taip pat, pamokose reikės pažymėti arba įrašyti reikiamus atsakymus uždaro tipo klausimuose.

  Na ir žinoma, kiekvienoje pamokoje tikėsimės jūsų nuomonės, kurią galėsite įrašyti į tam skirtą laukelį.


  Jei atistiktų taip, kad dėl kokių nors priežasčių turite nutraukti pamokos tyrinėjimą jos neužbaigę - ne bėda. Išsaugokite savo darbą, o vėliau grįžę pratęsite. Spauskite oranžinį mygtuką esantį puslapio apačioje - "Tik išsaugoti atsakymus":


  ​Pamokos tyrinėjimo metu jums gali kilti klausimų ar neaiškumų. Jums padės temos konsultantas. Jūs galite jam parašyti naudodamiesi susirašinėjimo galimybe.

  Prie kiekvienos pastraipos dešinėje paraštėje ieškokite pilko "balionėlio":

  Paspaude ant jo, galėsite parašyti savo klausimą ar komentarą temos konsultantui. Kai gausite atsakymą, jums bus išsiųstas pranešimas elektroniniu paštu. O apsilankius pamokoje, apie neperskaitytas žinutes praneš "žybsinti" žinučių ikonėlė. Tai puiki galimybė diskusijoms! Tokiu būdu jūsų pamokos pasidarys dar įdomesnės ir turiningesnės.


  Tai ir viskas. Gero tyrinėjimo :) O dabar, kaip ir tuomet, kai baigsite pamoką ir atlikstite visas užduotis, viską patvirtinkite spausdami raudoną mygtuką "Išsaugoti ir pateikti atsakymus", (Sekanti pamoka "atsirakins" automatiškai):