Atgal

Stogą raunantis Biblijos studijų kursas - "Metraštininkas"

Svetainės atnaujinimo proga, pristatome naują, unikalų Biblijos studijų kursą - Metraštininkas.

Šio Biblijos studijų kurso atspirties taškas: interneto mini serialas "Metraštininkas" (The Record Keeper), pasakojantis apie Didžiąją Kovą tarp Gėrio ir Blogio. Vienuolika serijų, (kiekvienos, lietuviškai įgarsintos, serijos trukmė apie 10-15 min.) - tai vienuolika kertinių Biblijos istorijų, kurios atskleidžia tvyrančią įtampą šioje Kovoje. Serialo kūrėjų dėka, turėsi galimybę į šiuos įvykius pažvelgti kiek neįprastu kampu - angelų akimis.

Jei manai, kad žinai šią istoriją - pagalvok dar kartą.

Režisierius: Jason Satterlund

  • Serialas 2013 metais buvo nominuotas ir laimėjo "Geekie" apdovanojimą "One Shot" kategorijoje.
  • Serialo įvertinimas IMDb: 7,2 balai.

Serialo siužetas vystosi pradedant pasakojimu apie Sukilimą suskaldžiusį tobulą ir harmoningą angelų visuomenę. Dviejų draugų - Keideno ir Larso draugystei iškyla rimtas pavojus, jiems pasirinkus skirtingas barikadų puses. Jiems į pagalbą ateina Metraštininkas, kurio užduotis nešališkai stebėti ir užrašyti visus įvykius, jų vertinimus bei liūdytojų parodymus, kurie padėtų sukrėstai angelų visuomei padaryti teisingus pasirinkimus ir suprasti, kuri iš kovojančių pusių - Administracijos ar Sukilėlių yra teisi.

Draugai ryžtasi kartu ieškoti rūpimų atsakymų ir padedant Metraštininkui, sudėlioti visus taškus ant "i". Tuo tarpu Didžioji Kova vis labiau įsisiūbuoja ir sprendimams priimti laiko lieka vis mažiau.

Negaišk laiko ir pasinerk į visus šiuos įvykius. Pradėk studijuotį "Metraštininką" jau dabar!

Komentarai

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!