Atgal

Korespondencinė Biblijos mokykla

Pradėti tyrinėti Bibliją niekada nevėlu. Jums tereikia tik pasirinkti būdą, kaip tai norėtumėte daryti. Žinoma, galite tiesiog atsiversti šia Knygą ir skaityti. Arba mėginti ją tyrinėti ieškant papildomos informacijos, ją atsirinkinėjant bei rūšiuojant.

Bet mes jums turime kur kas geresnį pasiūlymą! Puikiai paruošti Biblijos studijų kursai mūsų svetainėje paruošti tam, kad Biblijos tyrinėjimas taptu dar įdomesnis bei informatyvesnis.

O nuo šiol, dar daugiau - jūs galite pasirinkti ir Biblijos studijų kursą paštu. Taip taip, tuo pačiu, senu, geru klasikiniu paštu. Jei tik jums taip patogiau. Visiškai nemokamai. Tiesa, siunčiant užpildytą pamoką mums atgal, voką bei pašto ženklą jums teks nusipirkti. Bet apie viską nuo pradžių.

Kaip užsisakyti Biblijos studijų kursą paštu:

  • Prisiregistruokite svetainėje.
  • Atkreipkite dėmesį į studijų temos informaciją. Studijų temas kurias galite pasirinkti tyrinėti paštu pažymėjome specialia ikonėle - plunksna. (Kol kas tokiu būdu tyrinėti galite tik temą "Neįtikėtini Biblijos faktai"). Štai kaip viskas atrodo:

  • Peržiūrėkite labai trumpą video:

  • Užpildykite formą įvesdami reikiamą informaciją (Pastaba: tam jums bus būtina prisiregistruoti svetainėje) ir laukite. Kelių dienų bėgyje jus pasieks pirmoji pamoka. Užpildę pamoką, ją išsųsite atgal. Gavę jūsų atsakymą, išsiųsime jums sekančią. Ir taip, kol nebaigsite viso kurso. Kurso pabaigoje, jei kruopščiai atliksite visas užduotis, jums bus įteiktas tai liudijantis sertifikatas. Gero tyrinėjimo :)

Komentarai

Komentarų kol kas nėra. Būkite pirmas!