Atgal

Ketvirtasis vakaras. Giedriaus komentaras

Na, ką, rodos Danieliaus pranašysčių seminaras įsibėgėjo. Po vakar vakaro mane buvo apėmęs toks jausmas, kai nejučia pradedi galvoti, kad tai, kas čia vyskta Kaune kas vakarą yra mūsų visos komandos gyvenimo būdas ir kito net negali būti. Tad pradedu priprasti prie viso šios programos primesto gyvenimo tempo, kuris yra truputį beprotiškas. Ir pavyzdys viso to yra vakar rytas, kai tiesiog negalėjau atsikelti dėl didelio fizinio nuovargio. Ir tokiais momentais, kartai savęs paklausi, "O ką tu tokio čia darai, kad taip jautiesi pavargęs, juk tik pakalbėjai gerą pusvalandį prieš kamerą?" Tačiau ačiū Dievui, kad taip nesijaučiu savo dvasioje. Išties, jaučiuosi pakylėtas dėl to, kas vyskta ir kaip viskas vyskta. Džiaugiuosi kiekviena akimirka ir ypač žmonėmis, pažįstamais ir nepažįstamais, toli ir arti, kurių širdyse Danieliaus knygos žinia randa atgarsį. Jaučiu didelį vidinį džiaugsmą ir tuo pačiu, kaip Biblija sako, didelę "pagarbią baimę" viename. Labai įdomus jausmas.
Mes išties kosminiu greičiu artėjame prie kitos savaitės temų, kurios ir sudaro Danieliaus knygos žinios šerdį. Tad linkiu visiems mus žiūrintiems nepavargti ir padaryti viską, kad galėtumėte išklausyti visą šį paskaitų ciklą ir tik tada, pamatę visą Danieliaus knygos grožį, darytis savo išvadas. Pažadėkite, kad taip ir bus!

Giedrius

Komentarai

Rašyti komentarą

  • Kristina,

    šaunuoliai. tikrai labai didelį darbą darote. o kiek įdomios informacijos pateikiate! ypač iš istorijos. na, žinoma, ir iš praktinės dalies. ačiū, kad padedate pažvelgti giliau į savo vidų ir pripažinti, kad manyje ne viskas yra gerai ir kad man reikia pagalbos to, Kuris viską valdo. didelis didelis ačiū!

Jūsų komentaras