Įvadas

Kiekviena šio kurso pamoka sudaryta iš dviejų dalių. Pirmoji dalis „Apklausa“ skirta aptarti konkrečiai „Metraštininko“ serijai ir akcentuoti tam tikrus esminius dalykus.

Antroji pamokos dalis skirta konkrečiai Biblijos istorijai ar temai, kuri ir įkvėpė serialo kūrėjus.

O dabar linksmiausia dalis: Šio unikalaus kurso eigoje taves laukia žaidimas. Jei sutiksi jį žaisti - tavęs laukia puiki DOVANA!

Žaidimo taisyklės:

Šio kurso pamokose yra paslėpti šeši svarbūs žodžiai, kurie baigus kursą turės sugulti į vieną sakinį. Tau reikės tuos žodžius rasti. Kai baigsi kursą, paskutinėje jo pamokoje šį sakinį tau reikės įrašyti į tam skirtus laukelius. Ir jei sakinys išeis toks koks ir turi būti - dovana tavo! Paprasta!

Tau reikia rasti kita spalva paryškintus žodžius Štai taip. Juos rasti bus lengva. Bėda ta, kad kai kuriuos jų, tau reikės įrašyti pačiam(i), nes jie - tai tavo atsakymai į pamokų užduotis. Jei atsakymai bus teisingi, bus teisingi ir reikalingi žodžiai.

Radus paslėptą žodį, jį pasižymėk. Kai surinksi visus šešis paslėptus žodžius, sudėliok juos į rišlų sakinį ir įrašyk į laukelius paskutinėje pamokoje. Nagi, bus įdomu!

Svarbu: prieš pradedant, įsitikink, kad asmeniniame profilyje tavo pašto adresas įvestas teisingai: dovanos siunčiamos paštu arba per kurjerius tik Lietuvoje.


Pamokų užduotys: kiekvienoje pamokoje peržiūrėti seriją į tam skirtus laukelius pamokoje įrašyti ar pažymėti reikiamus atsakymus. Klausimai yra dviejų tipų: uždari, kur galite pasirinkti vieną ar kelis, Tavo nuomone, teisingus atsakymus. Pabandykite:

Atsakymas pirmas.

Atsakymas antras.

Atsakymas trečias.

Arba įrašyti atsakymą į klausimą į tam skirtą laukelį. Pavyzdžiui:

Koks tavo vardas?

Šioje temoje klausimų nebus daug :)


Jei atistiktų taip, kad dėl kokių nors priežasčių turite nutraukti pamokos tyrinėjimą jos neužbaigę - ne bėda. Išsaugokite savo darbą, o vėliau grįžę pratęsite. Spauskite oranžinį mygtuką esantį puslapio apačioje - „Tik išsaugoti atsakymus“:


​Pamokos tyrinėjimo metu jums gali kilti klausimų ar neaiškumų. Jums padės temos konsultantas. Jūs galite jam parašyti naudodamiesi susirašinėjimo galimybe.

Prie kiekvienos pastraipos dešinėje paraštėje ieškokite pilko „balionėlio“:

Paspaude ant jo, galėsite parašyti savo klausimą ar komentarą temos konsultantui. Kai gausite atsakymą, jums bus išsiųstas pranešimas elektroniniu paštu. O apsilankius pamokoje, apie neperskaitytas žinutes praneš „žybsinti“ žinučių ikonėlė. Tai puiki galimybė diskusijoms! Tokiu būdu jūsų pamokos pasidarys dar įdomesnės ir turiningesnės.


Tai ir viskas. Gero tyrinėjimo :) O dabar, kaip ir tuomet, kai baigsite pamoką ir atlikstite visas užduotis, viską patvirtinkite spausdami raudoną mygtuką „Išsaugoti ir pateikti atsakymus“, (Sekanti pamoka „atsirakins“ automatiškai):