Atgal

Paslaptys. Karaliai. Pranašai. 1 tema

Be jokių pagražinimų, spekuliacijų, sąmokslo teorijų ar sensacijų vaikymosi. Biblijos pranašysčių tyrinėjimo seminaras tiesiogiai internetu. Tiesioginė šio renginio transliacija internetu vyko devynis vakarus nuo 2012 m. Balandžio 16 iki 26d. Kviečiame žiūrėti šio renginio vaizdo įrašą. Sužinok, kokia gi ateitis laukia žmonijos, sėdėdamas jaukiai savo namuose ant sofkutės.
1 dalis.

O taip pat kviečiame peržiūrėti pirmos dalies klausimų - atsakymų sesijos vaizdo įraša. Jį rasite čia.

Komentarai

Rašyti komentarą

 • Nerijus,

  Kodėl kai kurie komentatoriai nesugeba rašyti lietuviškais rašmenimis?
  Labai jau nesolidžiai atrodo.

 • Ruslanas,

  Labas, Mantai, aš nežinau ar jis valgė mėsą ar nevalgė, bet E.Vait mums to neparašė, kad jau po 3 savaičių jis valgė mėsą,kaip tu galvoji. Priešingai, ji užrašė, kad jis visą mokymo laikotarpį maitinosi daržovėmis ir vandeniu, o mokymosi laikotarpis truko tris metus. Ji Jėzaus Liudijimuose aiškiai užrašė, kad visi mes adventistai nustotumėme vartoti maistui: paukščių ar kitų gyvulių lavonus, kavą, arbatą, nes juos ji prilygina narkotikams, taip pat ir tortus, pyragus ir kitokį konditerijos šlamštą, kuris niekada neturėtų papulti į skrandį. Ir dėl to ji Danieliaus pavyzdį valgyti vegetarišką maistą mums rekomenduoja įgyvendinti savo gyvenime ir kuo greičiau. O tie žmones, kurie žino apie Viešpaties paliepimus nevartoti aukščiau išvardintus ‘‘produktus’‘, atstumia ar priešinasi sveikatos šviesai, kaip rašo E.Vait, neturi teisės net mokinti žmones, nes jie negaus Šventosios Dvasios. Šv.Rašte taip neparašyta, bet mums Viešpats padovanojo nuostabius Jėzaus Liudijimus ir ten atskleidžiama šviesa daug plačiau ir aiškiau. Liudijimuose išsamiai aprašo visas Biblines istorijas, kad nebūtų jokių ginčų ir pasiteisinimų nepriimant ar atstumiant Dievo Šviesą, nes daug kas ją atstumia. Ir Danieliaus pavyzdys buvo stiprus ir konkretus vegetarinės mitybos propagavimas,o dėl to, kad jus mažai skaitot Liudijimus, Biblijoje jūs tos Šviesos ir nematot.

  • Mantas Kučinskas,

   Ruslanai, matyt mes kalbame apie du skirtingus dalykus. As neabejoju, kad mokymosi procese Babilone metu, Danielius valge darzoves ir gere vandeni, kaip kad Biblijoje parasyta. Kad tai suprasti visi nereikia nei Elenos Vait komentaru. Taciau ankstesniame komentare tu darei prielaida, kad Danielius valgo darzoves su tikslu propaguoti vegetarine dieta. O tai nevisai tiesa. Nes skaitant Danieliaus knyga matome, kad jis nebuvo vegetaras. Isvada tokia, kad ir kokios butu priezastys, del ko Danielius atsisako maisto nuo karaliaus stalo, jo tikslas nebuvo vegetarines mitybos propagavimas, o kur kas gilesnes. O del visa kita, kai kalbi apie poreiki rinktis sveika gyvenimo buda, as su tavimi sutinku :)

  • Krikščionis,

   Ruslanai, ar galėtumei man numesti skyrių, kur ji kalba, kad mėsa, tai narkotikai, ir lavoniena? Tokia nuojauta, kad tavo asmeniškų žodžių yra dadėtą šiame komentaro ištraukoje. ,, Ji Jėzaus Liudijimuose aiškiai užrašė, kad visi mes adventistai nustotumėme vartoti maistui: paukščių ar kitų gyvulių lavonus, kavą, arbatą, nes juos ji prilygina narkotikams, taip pat ir tortus, pyragus ir kitokį konditerijos šlamštą, kuris niekada neturėtų papulti į skrandį.’‘
   Mane mokina, jei kalbi iš šaltiniu, tai naudoti reikia teisingus šaltinius, orginalius, nedadetus, be savo nuomones. Geriausia argumentas cituoti. O originaliausia, tai kad remtis visu jos mokymu, o ne viena citata, skirta kažkokiam atvejui.

 • Ruslanas.,

  Labas,as noreciau pasakiti,kad Danijeliaus pasirinkimas valgyti darzoves ir gerti vandeni,tai yra stiprus akcentas i sveikatos reforma ir mums kai pavyzdis renkantis vegetariska maista,man tik keista kodel tu pasakei,kad jie nesistenge gyventi sveikai,nes E.Vait raso kad butent Danijelius ir jo dragai buvo auklejami tevu gresto susilaikimo dvasioje,ir kada jie papole i vergija,jems nesukilo problemu padariti sveika pasirinkima nevalgyti nesveiko maisto ir negerti alkoholio. Sveikas maistas daro stebuklus su musu organizmu,del to Viespats ir dave mums stipria sveikatos sviesa,tik ja reikia priimti.

  • Mantas Kučinskas,

   Labas Ruslanai. Tu teisus, kad Danielius buvo auklejamas hebraju seimoje, atitinkamai buvo mokomas nevalgyti ir to maisto, kuri hebrajai laike nevalgomu. Jie tikrai buvo auklejami susilaikymo dvasioje ir sis auklejimas aiskiai atsispindi ju tolesniuose sprendimuose - Danielius ir jo draugai nebuvo nei gobsus nei besivaikantys materialiu gerybiu, o dvasingi zmones. Taciau negaleciau sutikti su tuo, kad jie buvo vegetarai. Greiciausiai Danielius, kaip ir visi hebrajai atskirdavo “svaru” ir “nesvaru” maista ir to grieztai laikesi. Zinome tai, kad hebraju tradicijoje bent jau viena karta metuose jie valgydavo avineli. Taip greiciausiai elgesi ir Danielius.
   Be to Danieliaus knygoje 10 sk. 3 eil. randame pasakojima, kad gaves regejima jis atsisako mesos trims savaitems, kas reiskia, kad iki to ir po to jis valge ir mesa. Taigi, kad ir koks buvo Danieliaus motyvas atsisakyti maisto nuo karaliaus stalo istorijos pradzioje, tai nebuvo vegetarines mitybos propagavimas. Ko gero tai buvo kur kas rimtesnis jo manifestas, apie tai kalba lektorius ir sioje paskaitoje. 
   Taciau tai nepaneigia to, ka tu kalbi apie sveika maista, bei poreiki rupintis savo kunu. Maitintis sveikai ir nevartoti svaigalu yra teisinga ir apie tai rasoma kitose Biblijos tekstuose. Kiekvienas krikscionis turetu rupintis ka jis valgo ar geria, kad butu sveikas ir aiskaus proto. Tad pademonstruodamas susilaikyma Danielius ir jo draugai gali mums buti puikiu pavyzdziu ir siuo klausimu taip pat.

Jūsų komentaras